Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Шахраї ошукали переселенку з Маріуполя, яка хотіла орендувати житло у Рівному

У Рівному переселенка з Маріуполя потрапила на гачок шахраїв. Схема обману була поширеною - зловмисники "здавали в оренду" квартиру.

Про це повідомили у відділі комунікації поліції Рівненщини.

Громадянка втікаючи від війни переїхала тимчасово до Колоденки. 5 квітня вона знайшла оголошення про оренду житла у місті Рівне.

Коли жінка переказала 1500 гривень завдатку, так звані орендодавці зникли.

Наразі поліція встановлює причетних до шахрайства.

Правоохоронці наголошують громадянам, вкрай обережно ставитися до розміщених пропозицій здачі житла в оренду. За можливості уникайте повної передоплати, а якщо все таки потрапили на гачок шахраїв: зверніться спочатку до поліції, а потім — у найближче відділення банку та заблокуйте номер рахунку, на який здійснювався переказ коштів.

 

Читати також

28.05.2022 У Дубні ремонтуватимуть залізничний переїзд: водіїв попереджають про незручності

"За повідомленням ВСП «Бродівська дистанція колії» в період з 08.00 години 30 травня до 19.00 години 04 червня проводитимуться ремонтні роботи на залізничному переїзді 101 км. м. Дубно, вул. Кременецька. Можливі тимчасові незручності у пропуску автотранспорту", - йдеться у повідомленні. Дистанцією колії пропонується об’їзд через переїзди 103 км м. Дубно вул. Залізнична та 104 км м. Дубно вул. Семидубська.