Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

"Щось-десь піднакопичують": у Повітряних силах припустили, коли чекати нового масованого удару

Росія не полишає спроб схилити Україну до переговорів. Масовані атаки по інфраструктурі, ймовірно, продовжуватимуться.

Речник Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат в ефірі телемарафону пояснив, чому Росія після масованих ударів зазвичай бере паузу та не атакує.

"Якщо вони будуть завдавати масованих ударів щодня, у них ракет точно не залишиться. Тому, вони щось десь піднакопичують: на виробництвах щось підтягують",– зазначив Ігнат.

Він нагадав, що у росіян є різні типи ракет, якими вони атакують українські міста. І хоч "Іскандерів" у них мало, а ось "Калібри" і ракети типу "Х-1" – вони продовжують виготовляти.

"Виробництво не може забезпечити їх масове виготовлення, бо це високотехнологічна зброя, і потрібно 1 – 2 тижні, щоб хоч якусь кількість накопичити. Тому, вони власне піднакопичують, щоб в якийсь час вдарити більшою кількістю ракет, разом із шахідами. Як це буде спрогнозувати складно, наміри ворога підступні", – наголосив речник.

До слова, 15 листопада, Росія випустила по нашій державі близько 100 ракет. За словами речника командування Повітряних Сил, українським системам ППО вдалось збити у той день 77 ворожих повітряних цілей.

Читати також