Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Школа з Рівненщини увійшла до фіналу всеукраїнського екологічного конкурсу

https://www.0362.ua

Цьогоріч вперше в Україні стартував Всеукраїнський проект «Zero Waste School», головною метою якого навчити дітей та вчителів впровадити культуру сортування відходів у своїй школі, громаді, а згодом і в світі. До проекту було залучено 2000 шкіл-учасниць. Проте до фіналу увійшли лише кращих 50, серед них і команда Вараської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 у складі учнів 10-х класів Горяінова Олега, Басюк Маргарити, Отроди Тетяни, Басіка Сергія та їх керівника – Корнійчук Оксани Федорівни. Про це пише сайт www.0362.ua. 

У першому етапі проекту, який завершився у серпні, діти організували і провели декілька акцій: «Еко-тістечко», «Еко–листівка», «Еко-торбинка» та 16-18 квітня взяли участь у відповідних семінарах-тренінгах у місті Києві.

За умовами другого етапу, школи-учасниці організовують «Zero Waste Day» для місцевої громади. За ініціативи учнів ЗОШ №3 у Вараші організована масштабна толока 21 та 22 вересня, до якої долучилися всі бажаючі. Зі слів організаторів, головна мета акції навчити громаду міста правильно сортувати сміття аби потім заробити на ньому. Кращі учасники проекту «Zero Waste Day» отримають прес для брикетування сміття, що допоможе їм пакувати відходи та передавати їх на сміттєпереробні станції і в такий спосіб заробляти кошти на власні потреби.

Читати також

15.08.2022 У Рівненському ЦНАПі призупинили прийом документів на видачу посвідчення водія та техпаспорту

- У відповідності до змін, що внесені 23 лютого 2022 року до постанови Кабінету Міністрів України від 16.09.2020 № 844, оформлення і видача національного посвідчення водія, свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу здійснюються з використанням бланків попередніх зразків до їх повного витрачання, але не пізніше ніж до 31 грудня 2022 року. У зв’язку із закінченням бланкової продукції з 12 серпня 2022 року у Центрі надання адміністративних послуг у місті Рівному призупинено прийом документів для виготовлення національного посвідчення водія та свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу, - йдеться у повідомленні.