Рівне Медіа

Школам 14-ти громад Рівненщини сказали готуватись до дистанційного навчання

Фото - відкриті джерела; Ілюстративне фото

Обласна комісія ТЕБ і НС прийняла рішення, у якому рекомендувала закладам із критично низьким рівнем вакцинації перейти на онлайн-навчання. Це пов’язано із стрімким поширенням епідемії COVID-19.

«Ми прийняли такі рекомендації, аби захистити в першу чергу дітей. Адже темпи поширення коронавірусу на Рівненщині стрімко зростають, - прокоментував рішення голова Рівненської ОДА Віталій Коваль. - Тому заклади, де вчителі не вакциновані, мають перейти на дистанційне навчання. Решта шкіл, училищ та ВНЗ працюватиме у звичному режимі. Прийняли рішення рекомендувати закладам із критично малим відсотком щеплень, перейти на онлайн навчання».

Таким чином на дистанційне навчання рекомендують перейти школам таких громад:

  • Рафалівської Вараського району,
  • Повчанської Дубенського району,
  • Рівненської, Корецької, Великоомелянської, Дядьковицької, Зорянської, Малинської, Шпанівської, Гощанської громад Рівненського району,
  • Рокитнівської, Березівської, Старосільської, Вирівської громад Сарненського району.

Саме на цих територіях відсоток вакцинованих вчителів найменший. Тому голови громад мають негайно відреагувати на критичну ситуацію та у найкоротші терміни прийняти рішення щодо переведення таких закладів на дистанційну форму навчання.

Читати також