Рівне Медіа
Словацького 4-6, 320 Рiвненська область, Рiвне
+380988858579 rivne.media@gmail.com

Школярка з Рівненщини зняла і опублікувала в «Інстаграм» відео, як вдарила 6-класницю: за булінг судили її батька

Фото з відкритих джерел

На Рівненщині в суд викликали батька дівчинки, яка вчиняла булінг фізичного та психологічного характеру відносно учениці 6-го класу.

З тексту постанови суду відомо, що йде мова про Боремельський НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів-колегіум» на Демидівщині. Зазначається, що дівчинка систематично обзивала та штовхала під час перебування в навчальному закладі іншу ученицю.

4-го жовтня під час перерви у класі вона нанесла удар по обличчю 11-річній дитині, зняла це на відео, яке опублікувала в соціальній мережі «Інстаграм».

Батько дівчинки, якого притягли до відповідальності, розповів, що коли дізнався про таку неправомірну поведінку його дочки відносно дівчинки-сусідки, то поспілкувався з донькою і провів профілактичну бесіду. Він бачив відео, яке вона опублікувала в соціальній мережі «Інстаграм» і його було видалено. В подальшому зобов`язується приділяти більше уваги вихованню доньки з метою недопущення нею вчинення таких дій в майбутньому. У скоєному щиро кається.

Суд призначив йому адміністративне покарання у виді штрафу в розмірі 850 гривень.

 

Читати також

01.12.2021 Вчителька з Волині судиться через відсторонення від роботи - не має COVID-сертифікату

Вчителька Комунального опорного закладу загальної середньої освіти «Рожищенський ліцей №3» подала позов до суду через відсторонення від роботи. Вона вимагає поновлення на роботі, стягнення середньомісячного заробітку за час вимушеного прогулу. Нещодавно суддя Рожищенського районного суду Наталія Шептицька вивчила матеріали цієї цивільної справи. Позовну заяву прийняли до розгляду та відкрили провадження у справі.