Рівне Медіа

Сьогодні у Рівному засідатиме постійна комісія з питань науки, освіти, культури та духовного відродження (порядок денний)

фото ілюстративне

10 квітня 2019 року о 12:00 відбудеться засідання постійної комісії з питань науки, освіти, культури, духовного відродження, молоді, спорту, зв’язків з громадськими об’єднаннями та засобами масової інформації (голова постійної комісії – В. Павелків). 

Засідання відбудеться за адресою: м. Рівне, вул. Соборна, 12-А, 4 поверх, каб. 410.

 

Орієнтовний порядок денний 

засідання постійної комісії з питань науки, освіти, культури, 

духовного відродження, молоді, спорту, зв’язків з 

громадськими об’єднаннями та засобами масової інформації

 

1. Про відкритість даних щодо капітальних видатків бюджету розвитку міста Рівного.

Доповідач: Шульга В. О., начальник Управління бюджету і фінансів.

2. Про внесення змін до структури Рівненської міської ради та її виконавчих органів.

Доповідач: Шигорева Ю. С., начальник Управління забезпечення надання адміністративних послуг.

3. Про найменування внутріквартального проїзду в районі вулиць Котляревського та Степана Бандери на вулицю Героїв – чорнобильців.

Доповідач: Вівсянник В. М., заступник начальника Управління містобудування та архітектури.

4. Про затвердження проекту землеустрою та передачу в постійне користування земельної ділянки на вул. Вербовій, 2, 4 Управлінню у справах сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Рівненської міської ради (вільна від забудови земельна ділянка).

Доповідач: Таргоній С. Г., начальник Управління земельних відносин.

5. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування на вул. Степана Бандери, 44 Комунальному закладу «Рівненський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської міської ради (вільна від забудови земельна ділянка).

Доповідач: Таргоній С. Г., начальник Управління земельних відносин.

6. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування на вул. Князя Острозького, 22 Комунальному закладу «Рівненський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської міської ради (вільна від забудови земельна ділянка).

Доповідач: Таргоній С. Г., начальник Управління земельних відносин.

7. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення в постійне користування земельної ділянки на вул. Волинської дивізії Релігійній громаді Церкви євангельських християн-баптистів «Воскресіння» м. Рівне (вільна від забудови земельна ділянка).

Доповідач: Таргоній С. Г., начальник Управління земельних відносин.

8. Про надання згоди на відновлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Курчатова, 3 Рівненській обласній організації Товариства сприяння обороні України (на земельній ділянці знаходяться об’єкти нерухомого майна).

Доповідач: Таргоній С. Г., начальник Управління земельних відносин.

9. Про внесення змін до персонального складу виконавчого комітету Рівненської міської ради сьомого скликання, затвердженого рішенням Рівненської міської ради від 03.12.2015 № 8.

Доповідач: Іванова А. Г., депутат Рівненської міської ради.

Читати також