Спідвеїст із Рівного став наймолодшим чемпіоном України за всю історію

У Рівному на стадіоні Мототрек пройшли змагання заключного третього раунду чемпіонату України зі спідвею.

Про це повідомляють в управлінні молоді та спорту міськради.

Серед спортсменів визначалися кращі одразу у трьох класах мотоциклів 125 см.куб., 140 см.куб. та 500 см куб.

Вихованці Рівненського міського спортивно-технічного клубу провели гідно гонки та здобули призові сходинки п’єдесталу.

Так, 16 річний Роман Капустін став володарем золотих нагород першості, ставши наймолодшим чемпіоном за всю історію проведення всеукраїнської першості.

У класі мотоциклів з об'ємом двигуна 125 см куб. (метанол):

Макар Левішин здобув золото. 13 річний спортсмен показав неймовірну гонку та встановив рекорд рівненського Мототреку для такого типу мотоциклів із часом 57,57 сек.,

Володимир Зламан завоював срібло.

У боротьбі за друге місце Володимир залишив позаду себе багаторазового учасника європейських та світових змагань серед юнаків та вже екс-чемпіона України Захара Лустюка.

Також хороший результат у заїздах показав спідвеїст-дебютант вихованець міського спортивно-технічного клубу Владислав Ігнатьєв.

Наступними рівненські гонщини проведуть змагання у фіналі Кубку України, який відбудеться у місті Червоноград 24 вересня.