Рівне Медіа

Спортсмени з Рівненщини привезли нагороди з чемпіонату України з легкоатлетичних метань

14-17 лютого в м. Мукачево пройшов зимовий Чемпіонат України з легкоатлетичних метань серед юнаків, юніорів, молоді та дорослих. 257 учасників з 22 областей України змагались за звання переможця. У вищезазначених змаганнях виступали і вихованці КЗ «Костопільський обласний ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів фізичної культури і спорту» Рівненської обласної ради, повідомляє Костопільська районна державна адміністрація.

Серед юнаків та дівчат бронзові нагороди чемпіонату України у метанні списа здобули: 

  • Ольга Мосійчук, з результатом 38 м 90 см;
  • Анастасія Остапчук – 33 м 85 см;
  • Іван Муха – 38 м 33см.

За крок до п’єдесталу з результатом 31 м 36 см у метанні списа розташувалась Алла Тарар, на дев’ятій позиції Нікіта Помалейко (32 м 18 см), десяте місце в Дмитра Звіздецького (29м 68см) та одинадцяте залікове місце в метанні списа та сьоме у метанні диска в Дениса Люблінського (28м 72см та 36м 75 см).

Вдало виступили і випускники КЗ «Костопільський обласний ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів фізичної культури і спорту» Рівненської обласної ради.

Переможцем у метанні списа серед дорослих став випускник ліцею Олександр Ничипорчук, метнувши спис з найкращим результатом чемпіонату – 72 м 26 см, завдяки якому прийматиме участь у Кубку Європи з легкоатлетичних метань, який відбудеться 07-11 березня у м.Шаморин (Словаччина). 
Срібну нагороду здобув тренер-викладач КЗ «Костопільський обласний ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів фізичної культури і спорту» Рівненської обласної ради, діючий спортсмен Микола Шама з результатом 70м 74см.

Серед молоді срібну нагороду у метанні списа здобув Олександр Козубський, його результат 69м 07см.

Читати також