Рівне Медіа
Словацького 4-6, 320 Рiвненська область, Рiвне
+380988858579 rivne.media@gmail.com

Спортсмени з Рівненщини у складі збірної України вибороли "золото" на чемпіонаті Європи

У період з 14 по 17 листопада в місті Даугавпілс Латвійської республіки відбувся IV чемпіонат Європи з хортингу, за результатом якого збірна команда України посіла І загальнокомандне місце. Про це повідомила Юлія Колесник у Фейсбук.

У складі національної збірної участь у чемпіонаті взяли спортсмени Клеванської ОТГ, тренери-викладачі КЗ "Центр спорту Рівненського району":

  • Дмитро СОЛОВЕЙ – І місце (двобій)
  • Руслан ГЕЛЕШКО - І місце (двобій), ІІ місце (сутичка)

Ці перемоги – результат щоденної титанічної праці. Досвідчені спортсмени особистим прикладом показують своїм вихованцям що таке дисципліна, самомотивація і чітко визначені цілі.

Вітаємо Дмитра та Руслана з успішним виступом та бажаємо не зупинятися на досягнутому та впевнено здобувати нові перемоги!

Читати також

30.11.2021 1 грудня - День прокуратури України: привітання зі святом у віршах і прозі (+Картинки)

1 грудня в Україні відзначають День прокуратури. Дата святкування була вибрана не випадково – саме цього дня, у 1991 році, Верховна Рада ухвалила закон України "Про прокуратуру", а також низку інших нормативних актів. Цього дня прийнято вітати зі святом усіх причетних до цієї структури. Ми зібрали привітання із професійним святом, а також святкові картинки та листівки.