Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Стало відомо, де та коли можна буде обміняти лампочки старого зразка на Рівненщині

Вже з наступного тижня на Рівненщині можна буде обміняти старі лампи на енергоощадні.

Про це повідомляє очільник Рівненської ОВА Віталій Коваль.

В область надійшла перша партія – понад 60 тисяч LED-ламп. Відтак, замість 5 старих, але справних ламп розжарювання можна безкоштовно отримати 5 енергоощадних. В нашому регіоні проєкт стартуватиме з Рівного. Тут проживає найбільше населення, а отже споживається найбільше електроенергії. А основна ціль ініціативи – зменшити навантаження на енергосистему", - зазначив очільник. 

Відтак, починаючи з 26 січня, LED-лампи можна буде отримати у всіх 23 міських відділеннях Укрпошти. Тим часом буде декілька етапів постачання. До кінця лютого проєкт пошириться на всю область.

Загалом на Рівненщину має надійти пів мільйона LED-ламп. За потреби також будуть встановлювати пересувні відділення Укрпошти.

Додамо, що обмін відбуватиметься у два способи - з попереднім замовленням і без нього. Якщо попередньо зробити замовлення ламп через застосунок Дія, то вони гарантовано будуть очікувати людину у відділеннях Укрпошти упродовж 5 днів після отримання підтвердження на телефон. Якщо прийти без реєстрації, то лампи обміняють лише за їх наявності. Здійснювати обмін можна громадянам віком від 18 років. Для цього потрібно мати паспорт, ідентифікаційний код та справні лампи розжарювання.

Читати також