Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Суд у Рівному відмовився відстороняти Бортніка від посади

У Рівненському міському суді завершився розгляд клопотання прокуратури та слідчого про відсторонення керівника обласної "екстренки" Андрія Бортніка. Нагадаємо, останнього звинувачують у зловживанні службовим становищем. 

Андрія Бортніка підозрюють у незаконних доплатах своїм підлеглим за ковідних пацієнтів. Йдеться про квітень-червень 2020 року. За версією прокурора, підозрюваний доплачував працівників, які безпосередньо не задіювались до надання медичної допомоги. Зокрема фельдшерам, диспетчерам, заступникам та самому собі. Загальна сума збитків - понад 400 тисяч гривень. 

14 січня Андрію Бортніку обрали запобіжний захід у вигляді особистого зобов'язання. Одразу ж після мали розглянути клопотання про відсторонення його від посади, але засідання затягнулись. Кінцеве рішення суддя Сидорук прийняв лише 17 лютого. 

Як повідомили у прес-службі обласної прокуратури, суддя не задовольнив клопотання про відстороненя підозрюваного, тож нині вони очікують на повне рішення суду, після чого прийматимуть рішення стосовно апеляційної скарги. 

Раніше Андрій Бортнік заявляв, що здійснював доплати працівникам абсолютно законно. 

Читайте також: "Я - в шоці": суд знову не зміг відсторонити Андрія Бортніка від посади

Читати також