Рівне Медіа

Суддю Закревського візьмуть під домашній арешт

Фото - відкриті джерела; ілюстративні фото

Це рішення 3 березня прийняла Вища рада правосуддя за вимогою заступника Генерального прокурора – керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назара Холодницького.

Судді Леоніду Закревському, який склав із себе повноваження голови Володимирецького районного суду, з другої спроби обрали домашній арешт. Про це повідомляє  Вища рада правосуддя.

Відповідне клопотання Холодницький подавав 24 і 28 лютого. Одначе першого разу йому Вища рада правосуддя відмовила. Адже у поданні САП було зазначено, що суддю Закревського викликали у НАБУ для проведення процесуальних та слідчих дій. При цьому матеріали подання не містили жодного доказу вчинення органом досудового розслідування або прокуратурою дій щодо виклику судді відповідно до вимог глави 11 КПК України.

Нагадаємо, суддя Леонід Закревський підозрюється у вимаганні хабарів, наданні незаконних послуг певним особам за кошти, впливі на рішення інших суддей та використанні службового становища.

17 лютого суддя Закревський подав заяву про припинення повноважень голови районного суду. Нині виконувачка обов’язків – суддя Людмила Котик.

Читати також