Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

"Це не ЗСУ будуть робити, а народний гнів": Віталій Кім попередив громадян, які допомагають окупантам

На Миколаївщині окупанти продовжують обстрілювати житлові сектори з мирним населенням. Голова ОВА Віталій Кім записав відео-вернення, у якому запевнив, що ЗСУ виконує всі необхідні дії та "вибиває" ворога з області.

"На тимчасово окупованих територіях росіяни ведуть себе як м...азі. Вони крадуть продукти, самі залазять у підвали, щоб ховатися від обстрілів, а людей виганяють. Ми зараз тихенько все повернем. Уже повертаємо - готуємо забезпечення у ті села, які звільнені. Також евакуацію - визволення з полону росіян", - каже очільник області.

Крім того, Кім попередив про наслідки тих мешканців Миколаєва, які сприяють окупантам:

"Я знаю, що мене чує та сторона - наші жителі, які там симпатизують і сподіваються, що піднімуться по соціальній драбині. Ви знайте, що зараз є списки зрадників - їх небагато, але є. Ми їх формуємо. В мене вже є купа людей, які телефонують і кажуть - я знаю кого розстріляти, я сам до них поїду. Я вас попереджаю - не потрібно. Це не ЗСУ буде робити, це народний гнів".

Читати також

20.05.2022 На Чернігівщині починають відновлювати критичну інфраструктуру - голова ОВА

- Завершилися всі процедури перерахування коштів, затвердження кошторисів у міністерстві і на цьому тижні, сподіваюся навіть сьогодні, обласна адміністрація спільно з балансоутримувачами, підрядниками розпочинає відновлення об'єктів критичної інфраструктури: електромережі, водоканал, лікарні і дитячі садочки. Без цих об'єктів дуже важко жити в місті Чернігів. Друга черга - житловий фонд. Ми до неї дійдемо, але після критичної інфраструктури, - зазначив він. За його словами, вже на сьогодні 150 млн виділено і знаходяться на казначейських рахунках області. З них частина перерахована УКБ і сьогодні розпочнуться роботи.