Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

"Цих орків скоро не стане": окопи у "Рудому лісі", які вирили окупанти, перевірили на радіацію

Неймовірне бажання самознищитися - тільки так можна пояснити те, що російські окупанти викопали окопи у "Ружому лісі" в зоні ЧАЕС та кілька тижнів там проживали.

На Телеграм-каналі радника МВС Антона Геращенка з'явилось відео, зняте саме біля тих окопів.

Група осіб приїхали на місце, де проживали росіяни, щоб показати їх побут та заміряти рівень радіації.

Вже на під'їзді до локації дозиметр почав пищати. Біля самих окопів апарат зашкалював.

Відповідно до отриманих висновків, основна маса радіоактивних речовин там локалізована в грунтах та підзолах. Їх майже голіруч розривали російські солдати. Вдихали та ковтали пил, втирали в очі та шкіру.

"Можна справедливо вважати, що цих орків скоро не стане (якщо вже немає). А ті, хто з ними безспосередньо контактуватиме, також отримають радіаційне ураження", - говорять у компанії.

Ця ситуація свідчить про якість підготовки ворога, зокрема його підрозділів військ РХБЗ, якість управління та топографічні здібності.

 

Читати також

20.05.2022 У Маріуполі окупанти вантажівками вивозять тіла загиблих у драмтеатрі

Хоч у "ДНР" зявили, що під завалами театру загинуло лише 12 людей, другий день поспіль тіла вивозять вантажівками. Їдуть фури у бік селища Старий Крим. Про це повідомив радник мера Маріуполя Петра Андрющенка у своєму Telegram. "Окупанти продовжують розбори завалів Драматичного театру. Наші джерела повідомляють, що вчора та сьогодні тіла загиблих вивозили декілька разів вантажівками в бік Старого Криму. Територію розчистки охороняють і не дають доступу місцевим. Операція з приховування наслідків війскових злочинів триває", - йдеться у дописі Андрющенка.