Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

У Бахмуті врятували хлопчика, який помчав на велосипеді на місце загибелі батьків

Поліцейські врятували з палаючого Бахмута хлопчика, батьків якого вбив російський снаряд.

Про це інформують на сторінці Національної поліції.

8-річний Богдан залишився сам під обстрілами у районі, куди практично немає доступу. Його родину відібрали росіяни: тато й мама загинули на вулиці під час артилерійського удару.

Жінка була на 7 місяці вагітності.

До поліції надійшла інформація про те, що в Бахмуті потребує екстреної евакуації дитина. Район, де мешкав хлопчик, - під постійними ударами росіян, а шляхи до нього зруйновані, дістатися туди майже неможливо. Попри це, було організовано рятувальний рейс. До складу екіпажу увійшли начальник відділу превенції, парамедики, працівник служби у справах дітей.

Частину дороги довелося долати пішки, залишивши броньоване авто. Поліцейські розшукали дитину, яку прихистила сусідка. Як виявилося, декілька днів тому батьки залишили сина під опікою знайомої та вирушили на похорон до свого родича. У цей момент поряд вибухнув снаряд – подружжя загинуло від осколкових поранень.

Тіла пролежали на вулиці декілька днів, бо ворожі атаки не припинялися, і забрати їх було неможливо.

Дізнавшись, що тато, мама й ненароджений братик або сестричка загинули, Богдан втік від сусідки, схопив велосипед і поїхав на те місце.

Правоохоронці допомогли осиротілій дитині зібрати речі, вивезли з небезпечного району та нагодували. Втамувати душевний біль хлопчику допомагав постійний помічник поліцейських - такса Рем.

Життя Богданчика спільними зусиллями вдалося врятувати. Він житиме в безпеці, дитину забере до себе рідна тітка.

Читати також