Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

У Чернігові окупанти обстріляли стадіон "Десни" та музей

Внаслідок обстрілу Чернігова були пошкоджені стадіон та бібліотека.

Про це повідомив голова Чернігівської ОВА В'ячеслав Чаус.

До слова, на стадіоні імені Гагаріна домашні матчі проводять ФК "Десна".

Раніше повідомляли, що у місті через пошкодження комунікацій припинена подача води. Наразі фахівці працюють над відновленням водопостачання Чернігова.

Також снаряди влучили у Музей українських старожитностей Василя Тарновського. За повідомленням директора Чернігівського історичного музею Сергія Лаєвського, будинок пережив обстріли більшовиками у 1918 та 1919 роках. Вцілів у Другу світову війну під бомбами німецьких нацистів.

Читати також

25.05.2022 Псевдоволонтер взяв гроші за порятунок з Маріуполя людей, які невдовзі загинули

"Цей юний чоловік записався у Фонд волонтером. Допомагав вести документацію. Якось натрапив на пост дівчини в соцмережі, яка просила допомогти вивезти її маму та вітчима із Маріуполя. Герой написав, що може це організувати за 10 тисяч гривень. Дівчина відразу перевела цю суму на карту фігуранта і почала чекати приїзду рідних. Однак натомість дочекалася звістки про їхню смерть", - зазначає голова Нацполіції Ігор Клименко. Слідство вважає, що саме через його порожні обіцянки та зволікання потерпіла не змогла вчасно вивезти своїх батьків з Маріуполя, оскільки не шукала інших варіантів евакуації. Наразі правоохоронці перевіряють його причетність до інших фактів шахрайств.