Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

У Дніпрі кіт 30 хвилин провів у пральній машині

У Дніпрі врятували кота після екстремальних водних процедур: тварина 30 хв перебувала у пральній машині. 

Про це розповіли 8 січня у ТСН.19:30.

Броша заліз до барабану, бо любить відпочивати в затишку. Господарі не помітили улюбленця під сірими речами, тож увімкнули прання. Оговталися лише за пів години, коли почули несамовиті крики з пралки. Щойно відкрили дверцята, мокрий та наляканий кіт стрімголов побіг геть.

Його врешті впіймали та відвезли до ветеринарів. У Броші була занизька температура тіла та хрипи в легенях, а от очі не відкривалися через подразнення від прального порошку. Після лікування котави писали додому. Пральну машину господарі тепер пильно перевіряють перед увімкненням.

Читати також

09.08.2022 У Рівному замінюють застарілі системи оповіщення про повітряну тривогу

"Її обладнання морально застаріле. Запасні частини вже не виготовляються. Обслуговування потребує значних фінансових та людських ресурсів. Тому обласна військова адміністрація поступово замінює обладнання на новітнє цифрове", - повідомив голова Рівненської ОВА Віталій Коваль. Також в області в обох системах є 73 електросирени та 121 гучномовець. Враховуючи постійну загрозу ракетних ударів, до оновлення систем сповіщення також залучили тергромади області до встановлення систем сповіщення "Вуличне радіо". П’ять таких пристроїв вже запустили у населених пунктах Гощанської ТГ. Ще у 25 громадах тривають роботи з облаштування.