![](https://rivne.media/media/img/650/2024/07/2024070810459602.png)
У Дубенському замку провели захід, щоб зібрати кошти на підтримку ЗСУ.
Про це повідомили на сторінці Тараканівської громади у мережі.
"Наша громада теж долучилася до збору коштів. Ми варили козацький куліш та частували ним всіх гостей заходу за донат для ЗСУ. Було зібрано 5010 гривень і передано на потреби 104-ї бригади ТрО та 130-го розвідувального батальйону. В єдності - наша сила", - йдеться у повідомленні.
![](/media/img/650/2024/07/202407081070.png)
![](/media/img/650/2024/07/202407084115.png)
![](/media/img/650/2024/07/202407083486.png)
![](/media/img/650/2024/07/202407084354.png)
![](/media/img/650/2024/07/202407086731.png)
![](/media/img/650/2024/07/202407081053.png)
![](/media/img/650/2024/07/202407087911.png)