![](https://rivne.media/media/img/650/2024/05/2024052914494887.png)
У Кінологічному навчальному центрі Держприкордонслужби бельгійська вівчарка Баріна народила десять цуценят.
Про це повідомили в пресслужбі ДПСУ.
Зараз малечі лише два тижні. Вони активно ростуть і перебувають під пильним наглядом мами.
Розведенням собак породи малінуа або бельгійської вівчарки в Кінологічному навчальному центрі займаються понад 10 років. Ця порода добре піддається дресируванню та має найкращі якості, які потрібні службовим собакам.
Малінуа – універсальні собаки, які використовуються і для пошуку зброї та наркотиків, і для затримання злочинців. Саме тому вони відмінно зарекомендували себе на службі у прикордонників.
"Тож зовсім скоро молоде поповнення чотирилапих стане у стрій. Цуценят закріплять за кінологами, які будуть їх дресувати, аби виховати справжніх фахівців та надійних охоронців державних рубежів", - розповідають у Держприкордонслужбі.
![](/media/img/650/2024/05/202405297657.png)
![](/media/img/650/2024/05/202405299185.png)
![](/media/img/650/2024/05/202405298901.png)
![](/media/img/650/2024/05/202405297311.png)
![](/media/img/650/2024/05/202405291364.png)
![](/media/img/650/2024/05/202405299277.png)