Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

У Миколаївській області у жінки прийняли пологи по відеозв`язку: народився хлопчик

На Миколаївщині породілля була змушена народжувати вдома через погрози розстрілу окупантів. Пологи прийняли по відеозв'язку акушер-гінеколог та медсестра. Дану інформацію опублікува голова Миколаївської ОВА Віталій Кім.

Інцидент стався у селі Кандибине за 45 км від Миколаєва. 

"Окупанти, погрожуючи розстрілом, не дали змоги породіллі добратися до найближчої лікарні. Рішення потрібно було приймати миттєво. Обласним та міським управліннями охорони здоров'я було організовано відеозв'язок між медичною сестрою 1 пологового будинку Миколаєва, яка мешкає у Кандибине – Тетяною Павловою та міським акушер-гінекологом – Людмилою Чиняковою, - сказав В'ячеслав Головченко". - пише Парламент.ua.

Відомо, що народився хлопчик Матвій.

Читати також

20.05.2022 На Чернігівщині починають відновлювати критичну інфраструктуру - голова ОВА

- Завершилися всі процедури перерахування коштів, затвердження кошторисів у міністерстві і на цьому тижні, сподіваюся навіть сьогодні, обласна адміністрація спільно з балансоутримувачами, підрядниками розпочинає відновлення об'єктів критичної інфраструктури: електромережі, водоканал, лікарні і дитячі садочки. Без цих об'єктів дуже важко жити в місті Чернігів. Друга черга - житловий фонд. Ми до неї дійдемо, але після критичної інфраструктури, - зазначив він. За його словами, вже на сьогодні 150 млн виділено і знаходяться на казначейських рахунках області. З них частина перерахована УКБ і сьогодні розпочнуться роботи.