Рівне Медіа
Словацького 4-6, 320 Рiвненська область, Рiвне
+380988858579 rivne.media@gmail.com

У місті на Рівненщині будують сучасний спорткомплекс

Фото - РОДА

У Дубровиці, що на Рівненщині, триває будівництво спортивного комплексу. За планом комплекс має бути оснащений змішаним полем для баскетболу та волейболу, п’ятьма легкоатлетичними доріжками та власною твердопаливною котельнею.

Як повідомляє РОДА, спорткомплекс зводять на місці діючого стадіону «Горинь» у рамках президентської програми «Велике будівництво».

За планом, тренерські кімнати, душові, підсобні приміщення та великий зал для ігрових видів спорту будуть розміщуватися у першому корпусі.

 «У нас є багато спортсменів, яким немає де повноцінно проводити тренування. Тож потреба у будівництві такого об’єкту є вже давно. Цей спорткомплекс розрахований на 300 глядацьких місць з одночасним заняттям видами спорту близько 80 чоловік. Переконаний, що така спортивна споруда в районі дозволить популяризувати здоровий спосіб життя та залучати молодь до занять з різноманітних видів спорту», - зазначає голова РДА Олександр Гузич.

Наразі уже збудовано корпус із адміністративними приміщеннями та ігровим залом. Підрядники вже встановили вікна та двері, провели комунікації, обладнали зовнішнє освітлення. Також об лаштовані пожежні резервуари та трансформаторна підстанція.

Наступним етапом є укладання підлоги у великому залі та встановлення трибун.

 «Тут зможуть займатися спортсмени з різним рівнем підготовки та підвищувати свій рівень майстерності. Як спортсмен із багаторічним досвідом, я розумію наскільки важливо, аби навіть у найвіддаленіших містах були усі необхідні умови для занять фізичною культурою. Окрім Дубровиці, ми будуємо спортивні об’єкти й у інших районах Рівненщини. Приміром, нині будівельники працюють у Сарнах, Зарічному, невдовзі відновлять роботи й у Костополі. Варто зазначити, що завдяки програмі «Велике будівництво» маємо можливість оновити багато соціально важливих об’єктів області», - зазначає голова Рівненської ОДА Віталій Коваль.

Нагадаємо, в рамках президентського проєкту «Велике будівництво» на Рівненщині заплановано спорудження або реконструкція 5 шкіл, 5 садочків і 5 спортивних об’єктів, а також 73 км доріг.

Читати також