Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

"У нас - два шляхи: або 200-м, або 300-м повернутися додому": окупанти готують передсмертні прохання своїм близьким - СБУ

Військові рф, розмових яких перехопили українські спецслужби, розуміють, що у них є два шляхи повернення з України: або вбитим, або пораненим. Також вони просять своїх рідних не пускати своїх синів до армії. 

Відповідну розмову оприлюднила Служба безпеки України. 

Окупант говорить, що з його роти залишилося 10 чоловік, але командування не хоче їх виводити з України. Тож розуміє, що їх тут просто «покладуть». Так і каже: «У нас два шляхи: або 200-м, або 300-м повернутися додому. Усе...".

На заперечення дружини «Все буде добре і ми всіх переможемо», каже: «…не слухайте новини. Нічого не слухайте, не дивіться. Після 1 числа я зрозумів, що нічого неможливо і нічого не буде».

Також він має і останнє прохання до дружини: 

- Як мало поводиться?

- Так, нічого... Бабусі сказав, що йому 6 років і він сам все вирішує.

- Зробіть так, щоб він до армії не пішов.

- Як це зробити?

– Все робіть, щоб він до армії не пішов! Як його почнуть закликати, то мамку проси, хай дядькові Гену підключає. Скажи, хай усе зробить, щоб його до армії не забрали! Це буде моє останнє... чого я хочу.

Читати також

20.05.2022 Лукашенко ввів смертну кару за підготовку терактів в Білорусі

Під зміни до законодавства потраплятимуть акти міжнародного тероризму, щодо представника іноземної держави чи міжнародної організації; таракти вчинені організованою групою, або із застосуванням об'єктів атомної енергії, використанням радіоактивних, токсичних хімічних, біологічних речовин; замах на вбивство державних чи громадських діячів; виведення з ладу залізничних колій та стратегічних об'єктів. Якщо раніше смертна кара не могла бути призначена за приготування злочинів, то зараз ці статті внесені до списку винятків. Поправки до кримінального кодексу набудуть чинності за десять днів після опублікування. Зазначимо, що Білорусь - єдина країна в Європі, де не скасована смертна кара.

20.05.2022 Саботують накази та відмовляються воювати: серед окупантів більшає невдоволених бойовими діями

"За даними воєнної розвідки України, попри прихований саботаж, кілька підрозділів 70 гвардійського мотострілецького полку вже відкрито відмовилися брати участь у війні та висунули вимогу повернути їх у місця постійної дислокації. Командири частин всіляко намагаються приховати факти непокори. Найбільш активних військовослужбовців, які вимагають повернення на територію росії, сподіваючись на їхню швидку загибель, відправили на найбільш небезпечну ділянку фронту", - йдеться у повідомленні. У ГУР додають, що для виявлення та нейтралізації ініціаторів відмови від участі у війні, у відділі фсб 58 загальновійськової армії вирішили наповнити підрозділи 70 полку своїми позаштатними агентами та інформаторами.

20.05.2022 На Чернігівщині починають відновлювати критичну інфраструктуру - голова ОВА

- Завершилися всі процедури перерахування коштів, затвердження кошторисів у міністерстві і на цьому тижні, сподіваюся навіть сьогодні, обласна адміністрація спільно з балансоутримувачами, підрядниками розпочинає відновлення об'єктів критичної інфраструктури: електромережі, водоканал, лікарні і дитячі садочки. Без цих об'єктів дуже важко жити в місті Чернігів. Друга черга - житловий фонд. Ми до неї дійдемо, але після критичної інфраструктури, - зазначив він. За його словами, вже на сьогодні 150 млн виділено і знаходяться на казначейських рахунках області. З них частина перерахована УКБ і сьогодні розпочнуться роботи.