Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

У Нетішині люди встановлювали буржуйки в дворах - гріли воду та готували їсти

У місті Нетішин на Хмельниччині місцеві жителі були змушені встановлювати буржуйки та облаштовувати польові кухні. Внаслідок ракетного удару по об'єкту енергетики люди залишились без світла. У більшості будинків міста немає газу - жителі використовують електричні плити.

Як повідомляє Суспільне Хмельницький, людям доводилося готувати їжу на вулиці та стояти у довжелезних чергах за водою.

У дворах Нетішина люди встановили буржуйки, на яких гріють воду та варять їсти. Також у місті працює польова кухня.

Місцева влада підвозила воду, також у місті роздавали окріп. За гарячою водою теж стоять великі черги, люди набирали її собі у термоси.

Мобільні телефони нетішинці заряджали від генераторів. Таких локацій по місту було декілька, тож на кожній точці також доводиться стояти по декілька годин.

Читати також

02.12.2022 Народні прикмети на грудень 2022: якою буде зима та урожай

У грудні сім погод надворі: віє, дме, кружляє, рве і мете. Якщо снігу в грудні випало багато, то буде врожай пшениці, а якщо грудень малосніжний, то врожаю чекати не варто... Сухий грудень - сухі весна й літо. Якщо грудень багатий опадами, то червень буде дощовий. Багатосніжний грудень - до багатосніжної зими. Якщо грудень м'який, то зима буде суворою. Грудень холодний, сніжний та з вітрами - на врожай. Якщо сніг у грудні ляже на підталу землю, грибів у наступному році не буде. Якщо в першому тижні грудня погода постійна, то зима буде довга. Якщо зима не настала в грудні і січні, то вона не настане до 10 лютого. Снігурі прилетіли в грудні - зима буде суворою. Як у грудні сніг заляже, то у серпні жито виляже. Якщо на початку зими йде сильний сніг, то на початку літа падатиме сильний дощ. Якщо спекотним був липень, то грудень буде морозяним.