Рівне Медіа

У Рівнераді затвердять список присяжних міського суду

Фото - відкриті джерела; Ілюстративне фото

Депутати Рівненської міської ради планують затвердити список присяжних Рівненського міського суду для участі в розгляді кримінальних та цивільних справ на три роки. Такий проект рішення зареєстровано на офіційному сайті РМР.

Так, до списку присяжних увійшли:

1. Андрощук Наталія Геннадіївна, старший інспектор юридичного відділу Рівненського державного гуманітарного університету.

2. Багін Ярослав Іванович, заступник головного лікаря з поліклінічного розділу роботи КНП «Центральна міська лікарня» Рівненської міської ради.

 3. Власюк Валентина Андріївна, концертмейстер Комунального закладу "Рівненський міський палац культури" Рівненської міської ради.

4. Гайдук Світлана Всеволодівна, контролер газового господарства Акціонерного товариства "Рівнегаз".

5. Галганець Світлана Дмитрівна, педагог-організатор підліткового клубу «Гроно» Управління у справах сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Рівненської міської рада.

6. Гринь Наталія Вікторівна, головна акушерка КНП «Пологовий будинок» Рівненської міської ради

7. Гупалюк Вікторія Олександрівна, директор Рівненської централізованої бібліотечної системи.

8. Жук Анатолій Євгенович, начальник сектору Товариства з обмеженою відповідальністю «Рівнетеплоенерго».

9. Закусілова Ольга Михайлівна, вчитель історії Рівненського навчальновиховного комплексу «Колегіум».

10.Козакова Оксана Миколаївна, викладач юридичних дисциплін Рівненського економіко-правового коледжу.

11.Козел Світлана Йосипівна, провідний бухгалтер Управління капітального будівництва виконавчого комітету Рівненської міської ради.

12.Курепа Микола Тарасович, соціальний педагог Рівненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 9 Рівненської міської ради.

13.Лапченко Юрій Анатолійович, начальник служби засобів вимірювальної техніки та метрологічного забезпечення Товариства з обмеженою відповідальністю «Рівнетеплоенерго».

14.Лащук Анатолій Петрович, депутат Рівненської міської ради сьомого скликання.

15.Льяна Алла Ростиславівна, технік Акціонерного товариства "Рівнегаз".

16.Маланчук Галина Петрівна, завідувач сектору із соціально-гуманітарних питань Державної установи «Територіальне медичне об’єднання МВС України по Рівненській області».

17.Мартинюк Ольга Олексіївна, провідний юрисконсульт юридичного відділу Рівненського обласного центру зайнятості.

18.Матвійчук Олена Вікторівна, доцент кафедри загальнотеоретичних правових дисциплін Рівненського інституту Київського університету права НАН України.

19.Мельничук Тетяна Дмитрівна, вихователь Рівненського навчально-виховного комплексу № 1 Рівненської міської ради.

20.Панащук Світлана Анатоліївна, викладач юридичних дисциплін Рівненського економіко-правового коледжу.

21.Рябенко Стефанія Михайлівна, вчитель математики Рівненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5 ім. О. О. Борисенка Рівненської міської ради.

22. Терешко Юрій Миколайович, завідувач кафедри політології та соціології Рівненського державного гуманітарного університету.

23.Шевчук Ольга Степанівна, практичний психолог Рівненської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 13 Рівненської міської ради.

24.Шеремета Оксана Вікторівна, юрисконсульт Приватного вищого навчального закладу «Міжнарожний економіко-гуманітарний університет імені академіка С. Демянчука».

25.Якимчук Оксана Олександрівна, завідувач кафедри соціальних та юридичних дисциплін Рівненського інституту Київського університету права НАН України.

Читати також