Рівне Медіа
Словацького 4-6, 320 Рiвненська область, Рiвне
+380988858579 rivne.media@gmail.com

У Рівному через будівництво без світла залишилась лікарня і ще 4 вулиці

У Рівному через несанкціоновані роботи було знеструмлено обласну лікарню.

Про це повідомили у ПрАТ "Рівнеобленерго".

О 10.22 годині  25 жовтня до диспетчера ПрАТ «Рівнеобленерго» надійшло повідомлення про часткове знеструмлення на вулицях Чебишева, Київській, Данила Галицького та Степана Дем’янчука та у обласній лікарні.

Персонал ПрАТ «Рівнеобленерго» негайно зреагував і клієнтів на вказаних вулицях було перезаживлено – насамперед медичну установу. А за годину електропостачання було відновлене всім споживачам.

Одночасно наші працівники з’ясували, що до знеструмлення призвело пошкодження двох кабельних мереж 10 кВ під час будівельних робіт на вул. Степана Дем’янчука.

Проведення цих робіт жодним чином не погоджувалося з ПрАТ «Рівнеобленерго».

Зауважимо, що від початку 2021 року випадків пошкодження кабелів під час несанкціонованих земельних робіт зафіксовано більше 20.

Читати також

29.11.2021 Рівненщина втратила ознаки "червоної" карантинної зони - МОЗ

Рівненщина та ще кілька областей вже не мають показників "червоної" зони епіденебезпеки, хоча все ще входять у цю зону. Мова йде про Київ, Луганщину, Львівщину, Одещину, Рівненщину та Херсонщину. У цих регіонах прийшли до норми показники завантаженості ліжок, рівня госпіталізацій, рівня захворюваності та коефіцієнта вивлення випадків інфікування. З такими показниками регіони можуть перевести у "жовту" зону. Нагадаємо, ще десять днів тому на Рівненщині були погані показники з рівня госпіталізацій. коефіцієнта виявлення випадків інфікування та завантаженості ліжок.