Рівне Медіа
Словацького 4-6, 320 Рiвненська область, Рiвне
+380988858579 rivne.media@gmail.com

У Рівному невідомі чоловіки блокували роботу дитсадка: у заклад 4 рази викликали поліцію

Вчора троє чоловіків блокували роботу дошкільного навчального закладу «Вишенька» у Рівному. Вони намагалися «захистити добру жіночку», яку відсторонили від роботи через відсутність щеплень. Про це пише «7 Днів».

«Вони поводилися грубо, подекуди агресивно, погрожували. Розказували мені, що я порушую закон і права Галини Олексіївни. Сторонні люди були без засобів захисту. Один із них зрештою назвався журналістом однієї з газет. Він намагався пройтися дитсадком, бо мовляв, це громадське місце і він має на це право. Ми викликали поліцію. Розмова з правоохоронцями нічого не дала. Це все тривало більше 4 годин. Через якийсь час прийшло ще троє «товаришів» непроханих гостей. Зрештою приїхав ще один екіпаж поліції з юристом, яка їх таки переконала залишити дитячий заклад», - розповіла завідувачка дитячого садка Ірина Кухарчук.

За день в цей заклад 4 рази викликали поліцію. Два виклики стосувалися завдання тілесних ушкоджень, ще один – погроза фізичною розправою. 

Патрульні відібрали заяви та пояснення і передадуть їх у міськвідділ ГУНП. 

«Перший виклик надійшов близько 15 години. Телефонувала працівниця дитсадка, яку штовхала та шарпала за одяг колега, котру відсторонили від роботи. В ході конфлікту заявниця впала і отримала тілесні ушкодження. Одразу за цим надійшов виклик щодо погрози фізичною розправою. Патрульні прибули за вказаною адресою, поспілкувалися з завідувачкою, яка телефонувала до поліції. З’ясували, що близько 13 години до закладу прийшла працівниця, яку відсторонили від роботи. Почала вчиняти конфлікт, шарпала завідувачку за одяг, пошкодила майно садка. Орієнтовна сума завданих збитків – 2000 грн», - йдеться у повідомленні 7 Днів. 

Ця ситуація заблокувала на півдня роботу закладу: діти не могли спати під час тихої години, було зірвано другу прогулянку на вулиці та роботу гуртків.

«Цей інцидент змушує задуматися: наскільки ми не захищені, – продовжує завідувачка. – Адже йдеться про безпеку наших вихованців і колективу. Навіть поліція не змогла їх вивести з садочка. Наші діти були налякані, як і педагоги. Я не можу про це мовчати, бо завтра вони прийдуть в інший садок чи школу. Хто нас захистить?».

Відомо, що відсторонена від роботи вихователька теж телефонувала на лінію “102”, на її виклик виїздили працівники спецроти ГУНП, адже екіпажі патрульної поліції на той момент були зайняті. Із патрульними поліцейськими, які вже працювали на місці події, ця жінка відмовилася спілкуватися.

Завідувачка планує звернутись у поліцію із заявою стосовно цього випадку.  

Читати також

01.12.2021 Вчителька з Волині судиться через відсторонення від роботи - не має COVID-сертифікату

Вчителька Комунального опорного закладу загальної середньої освіти «Рожищенський ліцей №3» подала позов до суду через відсторонення від роботи. Вона вимагає поновлення на роботі, стягнення середньомісячного заробітку за час вимушеного прогулу. Нещодавно суддя Рожищенського районного суду Наталія Шептицька вивчила матеріали цієї цивільної справи. Позовну заяву прийняли до розгляду та відкрили провадження у справі.