Рівне Медіа
Словацького 4-6, 320 Рiвненська область, Рiвне
+380988858579 rivne.media@gmail.com

У Рівному патрульні більше 3 годин шукали жінку, яка загубилась під час прогулянки

У Рівному патрульні розшукали 66-річну жінку, яка пішла гуляти і загубилась.

Про це повідомили у патрульній поліції Рівненщини.

Учора мешканка Гощі звернулась до правоохоронців з повідомленням, що її мама пішла гуляти у обласному центрі і заблукала.

66-річна жінка, яка загубилася, мала із собою телефон і в розмові повідомила доньці, що бачить будинки мікрорайону Північний, залізничні колії, водойму та кущі, але де вона і як потрапити додому — не знає.

Патрульні оперативно вирушили на її пошуки. Температура повітря стрімко падала і була небезпека, що жінка може отримати переохолодження.

Орієнтування отримали усі екіпажі, за допомогою навігації поліцейські встановили місце, де громадянка востаннє виходила на зв'язок.

Пошуки тривали понад 3 години. Патрульні відшукали жінку в селі Шпанів, загалом вона пройшла близько 8 кілометрів від дому.

Неушкоджену її доставили додому та передали доньці. На щастя, допомоги медиків жінка не потребувала.

Читати також

27.01.2022 Відомого рівненського лікаря попередили про відсторонення від роботи, бо не має щеплення від ковіду

- Здається, це не найкращий момент для вимушеної неоплачуваної відпустки. Але це я так думаю. А уряд каже, що так краще. Для всіх. На основі доказової медицини. Ок, час розсудить нас, - пише лікар. - Ні, я не йду з медицини. Не працювати дозволити собі не можу. Просто коли зачиняються одні двері, то відчиняються інші. А в лікарні зустрінемося вже після карантину. Або зміни умов допуску на роботу. Можливо.