Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

У Рівному працюють професійні перукарі

Гордість навчального закладу – випускники!

Коли у Рівненському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості завершується навчання перукарів (перукарів-модельєрів) або ж косметиків і вже здана державна кваліфікаційна атестація, - вони продовжують зграйкою тримаються біля своїх наставників, не полишаючи надію, що щира підтримка і поради улюблених педагогів завжди супроводжуватимуть у подальшій самостійній роботі.

«Ми надзвичайно радіємо, коли наші перукарі здобувають професійні перемоги – започатковують власну справу, вливаються у професійні колективи, займають активну громадську позицію, підвищують свій професійний рівень і просто, коли телефонують нам і розповідають про плани і враження», - ділиться викладач РЦПТО Анна Зотік.

Вдвічі приємно і показово, коли випускники  стають підприємцями і запрошують на відкриття своїх салонів. Однією з яскравих подій у рівненській індустрії краси стало урочисте відкриття нового елітного Салону краси «BeautyPlace» у Рівному. Випускниця навчального закладу за професією «Косметик» Юлія Дем’яненкопісля навчання організувала роботу власного салону, до якого запросила свою одногрупницю кваліфікованого косметика Діану Демчукта кваліфікованого перукаря Оксану Андрощук.

Власниця салону влаштувала розіграш послуг між гостями. Майстру виробничого навчання Лілії Мельникдісталася послуга косметика, рівненському технологу компанії «Emmebi» -  укладка та стрижка.

Майстер виробничого навчання РЦПТО ДСЗ Оксана Підлісна з гордістю коментує:

«У новому закладі - великий спектр послуг! Тут пропонують різні види масажу тіла та обличчя, догляд за шкірою і волоссям, професійні процедури та послуги».

Приємно і важливо, що серед гостей того дня були і слухачі навчального закладу, яким власниця салону «BeautyPlace»запропонувала пройти виробничу практику з подальшим працевлаштуванням. Анна Зотік додає:

«Це круто!»,

а Юлія зауважила, що в захваті від навчального закладу та людей, які працюють із слухачами:

«Професійне навчання дало меніможливість здійснити мрію –опанувати професію, стати кваліфікованим косметиком і відкрити свій салон».

Цікаво, що із своєю майбутньою колегою, перукаремОксаною Андрощук вони також познайомились у Рівненському центрі ПТО ДСЗ. Разом жили, разом починали реалізовувати себе у професіях. Юля переконалась у професійних і комунікаційних якостях колеги і запросила Оксану у свою команду.Анна Зотік згадує:

«Я допомагала випускницям із окремими консультаціями щодо організаційних питань, і було дуже приємно, що до мене дівчата зверталися за порадами щодо організації роботи салону. Тепер це вишуканий палац краси, в якому наші талановиті випускниці професійно надають спектр якісних сучасних послуг».

Читати також