Рівне Медіа

У Рівному шукають голоси – найкращих почують на одній сцені з «Бумбоксом»

Оргкомітет фестивалю-конкурсу "Ми талановиті. Мегаподія" шукає тих, хто мріє про сцену, популярність та визнання. Переможці відбіркових турів виступлять на великому концерті разом з відомим гуртом Бумбокс.

Заявку можуть подати рівняни, а також мешканці інших населених пунктів, які навчаються або працюють у Рівному, віком від 7 до 30 років.

Конкурсанти змагатимуться в жанрах академічного, народного та естрадного співу у номінаціях соло та ансамблі (дуети, тріо, квартети і т.д.), а також в оригінальному жанрі та номінації «ведучий». 

Кожен учасник конкурсу виконує 1 твір під акомпанемент або під фонограму (-1), загальною тривалістю не більше 5 хв. У номінації «ведучий масових заходів» демонструють виступ-візитівку, змодельовану під конкретну подію у вигляді монологу тривалістю не більше 5-х хвилин. Твори виконується обов’язково українською мовою. Участь у фестивалі-конкурсі безкоштовна.

Дедлайн подачі заявок - 1 квітня 2020 року.

Заповнити анкету можна тут або у фойє МПК «Текстильник».

Відбіркові тури відбуватимуться впродовж березня-квітня. Переможці відбіркових турів виступлять разом з популярним українським гуртом «Бумбокс» 20 травня в МПК «Текстильник» та на інших заходах Рівного.

Деталі за телефоном: +380671501309.

Читати також