Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

У Рівному сьогодні залишаться без світла тринадцять вулиць та два села

"Рівнеобленерго” у п'ятницю 21 січня буде проводити планові ремонтні роботи. Через це на низці вулиць Рівного та у кількох селах не буде електропостачання.

Так, з 08:30 до 17:00 буде відсутня електроенергія в м.Рівне частково на вулицях: 16 Липня, Драгоманова, Набережна, Некрасова, Чорновола, В.Дивізії, К.Ольги, Соборна, Соборна БОС, Я.Стецько, Присадибна, Гайдамацька, Кобзарська.

Також з 09:00 до 17:00 не буде електроенергії у селах у Рівненському районі: Дібрівка, Грушвиця.

Читати також

29.05.2022 Рівняни здобули медалі на Кубку світу з параканое серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату

Рівняни здобули медалі на Кубку світу з параканое серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату. Про це повідомили в ОДА. Змагання проходили з 26 травня по 28 травня в м. Познань у Польщі. Заслужені майстри спорту Наталія Лагутенко та Микола Синюк брали участь у змаганнях в складі збірної України. Так, Микола Синюк у фіналі на дистанції 200 метрів у класі KL2 посів І місце. Наталія Лагутенко виборола срібну нагороду на дистанції 200 метрів у класі VL3 та третє місце на дистанції 200 метрів у класі KL2. Тренер спортсменів - Леонід Камлочук.