Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

У Рівному учнів 5-11 класів перевели на дистанційне навчання

Фото з відкритих джерел, ілюстративне.

Нині в Рівному близько 7 тисяч хворих дітей на різноманітні гострі респіраторні інфекції, в тому числі близько 200 дітей та 100 вчителів, які мають позитивний тест на коронавірус. Про це повідомив міський голова Олександр Третяк.

Сьогодні в обласному центрі засідала комісія ТЕБ та НС, на якій прийняли рішення про обмеження роботи навчальних закладів.

Вже від завтра, з 25-ого січня, переводять на дистанційне навчання усіх учнів 5-11 класів шкіл громади.

Щодо 1-4 класів, то рішення про перехід на дистанційну форму навчання молодших школярів, заклад приймає самостійно відповідно до рішення педагогічної ради.

Крім того, доручено управлінню культури та туризму перевести на дистанційне навчання групові заняття гуртків. А індивідуальні заняття можна проводити очно, за умови дотримання усіх карантинних вимог.

Читати також

29.05.2022 Рівняни здобули медалі на Кубку світу з параканое серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату

Рівняни здобули медалі на Кубку світу з параканое серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату. Про це повідомили в ОДА. Змагання проходили з 26 травня по 28 травня в м. Познань у Польщі. Заслужені майстри спорту Наталія Лагутенко та Микола Синюк брали участь у змаганнях в складі збірної України. Так, Микола Синюк у фіналі на дистанції 200 метрів у класі KL2 посів І місце. Наталія Лагутенко виборола срібну нагороду на дистанції 200 метрів у класі VL3 та третє місце на дистанції 200 метрів у класі KL2. Тренер спортсменів - Леонід Камлочук.