Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

У Рівному відмінили чемпіонат Європи зі спідвею

Фото - відкриті джерела; ілюстративні фото

У Рівному цього року мав відбутись дорослий та юніорський чемпіонати Європи зі спідвею. Проведення змагань були призначені на 17 травня та 4 липня.

Однак, за інформацією Суспільного, керівник "Клубу вболівальників рівненського спідвею" Сергій Головня повідомив, що чемпіонати скасовано. За його словами, Європейська федерація мотоспорту (FIM-Europe) відмінила усі півфінали, залишивши лише фінали.

Відміна відбіркових змагань внесла зміни у порядку проведення чемпіонату. За планом, національні федерації надсилатимуть імена своїх кандидатів на участь у фіналах. Серед цього переліку FIM-Europe і відбере учасників.

Сергій Головня повідомляє, що у фіналі юніорського чемпіонату Європи нас представлятиме рівнянин Марко Левішин. Минулого року він також брав участь у фіналі.

Щодо гонок у Рівному, то керівник "Клубу вболівальників" припускає, що найближчі перегони на нашому треку відбудуться 29 серпня і це буде етап Кубка МАСЕС.

А от від міжнародної гонки 8 серпня, найімовірніше, доведеться відмовитися, як і від півфіналів чемпіонатів Європи. При цьому право на проведення останніх, як розповів Сергій Головня, Рівному пообіцяли на наступний рік.

Читати також