![](https://rivne.media/media/img/650/2023/12/2023122600283993.png)
О першій годині в ніч на Різдво прикордонники Мукачівського загону затримали трьох чоловіків із гумовим човном.
Про це повідомили в Держприкордонслужбі України.
"Як з’ясувалося, затримані – закарпатець, вінничанин та іванофранківець – планували заплив в Угорщину. Чоловіки зізналися, що за «нелегальний тур» двоє з них заплатили переправнику по $ 6 тисяч, третій віддав – $ 5 тисяч", - інформують у дописі.
На затриманих складено протоколи про адмінправопорушення, передбачене ст. 204-1 КУпАП «Незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України», справи скеровано до суду. Тривають заходи зі встановлення осіб, причетних до організації незаконного переправляння осіб через кордон.
Загалом у передріздвяний тиждень прикордонники Мукачівського загону припинили 28 спроб порушення держрубежу, у результаті чого затримали 46 порушників кордону.
![](/media/img/650/2023/12/202312267613.png)