Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

У селі на Рівненщині попрощались із 50-річним прикордонником Василем Мельничуком

У селі Горбаків на Рівненщині попрощались із 50-річним захисником, прикордонником Василем Мельничуком. 

Про це повідомляють у Держприкордонслужбі. 

- Перестало битися героїчне серце воїна, в боях за Батьківщину під час захисту її незалежності та територіальної цілісності. Добрий, чуйний, завжди готовий прийти на допомогу – саме так про прикордонника кажуть ті, хто його знав. Поховали полеглого воїна на місцевому кладовищі. Розділяємо біль втрати та приносимо щирі співчуття близьким і рідним, - йдеться у повідомленні. 

Нагадаємо, Василь Мельничук майже 20 років пропрацював у "Рівнеоблводоканалі". 

Починав з машиніста насосних установок, далі - слюсарем аварійно-відновлювальних робіт, а згодом і оператором на фільтрах 4-го розряду відділу "Горбаківсько-Гориньградського водозабору" служби водопровідного господарства м.Рівне.

У жовтні минулого року Василя Мельничука призвали до лав ЗСУ і він не вагаючись узяв зброю до рук, щоб боронити свою Батьківщину. 

Читати також

28.05.2023 Де на Рівненщині виявили перевищення нітратів у криницях та водопроводах

Також до 15% проб води з централізованих мереж не відповідають вимогам стандарту за вмістом нітратів. Як зазначила заступниця гендиректора обласного центру контролю та профілактики хвороб Олена Гашовська, йдеться про результати досліджень 2022 року та цьогорічних. Не відповідали вимогам стандарту до 15% проб з централізованих мереж водопостачання, а близько 5% не відповідали за мікробіологічним показниками, зазначила Олена Гашовська. "Це показники епідеміологічної безпеки. Переважно невідповідності фіксувалися в Березному, Радивилові, Зарічному, Корці, Клесові, Рокитному", — зазначила вона. Олена Гашовська додала, що, перевіряючи воду з індивідуальних криниць, реєстрували до 30% невідповідності за вмістом нітратів: "З початком військової агресії до нас неодноразово були запити від наших людей щодо того, що можливо краще вживати воду з криниць. Але ми звертаємо увагу, що забруднення криниць нітратами — це досить небезпечне явище. У попередні роки ми мали випадкиводно-нітратної метгемоглобінемії у немовлят". Перед вживанням води з криниці, особливо маленькими дітьми, її потрібно обов'язково обстежити. Але краще використовувати воду фасовану або з централізованих джерел постачання, акцентувала спеціалістка.