Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

У селищі Квасилів відремонтували вуличне освітлення

Облаштування вуличного освітлення на вулицях, де проживають молоді сім’ї, пенсіонери, діти шкільного та дошкільного віку - це важливий крок у створенні сприятливих умов проживання у Рівненській громаді.

Таким чином, у селищі Квасилів працівники комунального підприємства "Міськсвітло" на вулиці Молодіжній провели поточний ремонт вуличного освітлення із заміною 13-ти світильників та електропроводів на самонесучий ізольований провід, протяжністю 600 метрів.

“Ще під час ремонту прилеглої території амбулаторії з секретарем міськради Віктором Шакирзяном звернули увагу, що є проблема з вуличним освітленням поряд з оновленим медзакладом. Крім того, на цій же вулиці розташовані не менш важливі соціальні, навчальні, спортивні об’єкти. Тому, було відразу дано відповідні доручення керівнику “Міськсвітла” провести поетапний поточний ремонт зовнішнього освітлення на вулиці Молодіжній від Квасилівського ліцею до Квасилівського профліцею. До слова, світлодіодні світильники в декілька разів економлять споживання електроенергії, що дозволяє мінімізувати витрати з бюджету”, - зазначила староста Квасилова Віта Кисільова.

Секретар Рівнеради Віктор Шакирзян запевняє, ремонт вуличного освітлення є однією з найбільш важливих справ в кожному населеному пункті, оскільки від цього залежить, в першу чергу, безпека людей.

“Завдяки проведеним роботам, ми забезпечили нормальний режим функціонування вуличного освітлення у цьому мікрорайоні Квасилова. Це важливо, бо тут розташована амбулаторія, в яку приходить багато людей і тут же таки розташовується станція екстреної медичної допомоги. Нові ліхтарі, які були встановлені, більш енергоефективні, виконані з більш міцних матеріалів, що забезпечує їх тривалу експлуатацію. В перспективі, ми плануємо поетапно встановити сучасні прилади вуличного освітлення і у всіх інших районах Рівного та Квасилова. Зрозуміло, що в умовах війни, ми не можемо почати надто масштабних робіт, але це один з обов'язкових пріоритетів нашої команди”,  - розповідає Віктор Шакирзян.  

Читати також