Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

У суд на Рівненщині відрядять суддю

Фото з відкритих джерел, ілюстративне.

Вища рада правосуддя відповідно до рішення від 11 січня 2022 року № 27/0/15-22 оголосила про початок процедури відрядження суддів до іншого суду того самого рівня і спеціалізації для здійснення правосуддя. Нині мова про Дубенський міськрайонний суд Рівненської області.

Судді, які виявили бажання бути відрядженими до вказаного суду, повинні протягом десяти днів (з дня оголошення про початок процедури відрядження суддів) подати до Вищої ради правосуддя пакет документів

Наразі відомо, що у Дубенському міськрайонному судді правосуддя здійснюють двоє суддів - Ралець і Жуковська. 

Читати також

12.08.2022 На Кореччині ексбухгалтер товариства продав міській лікарні недійсні картки для заправки авто

Зокрема, згідно з умовами договору чоловік, від імені товариства, мав поставити скретч-картки для заправки автомобілів на майже 100 тис. грн. Втім, коли водії заїхали на АЗС – виявилось, що вказані картки не активовані, і заправити авто по них неможливо. Суд визнав чоловіка винним у вчиненні інкримінованих злочинів та призначив покарання у виді позбавлення волі, строком на 4 роки та позбавлення права обіймати певні посади, пов’язані з відпуском матеріальних цінностей та бухгалтерським обліком, строком на 2 роки. Однак, від відбування основного покарання у виді позбавлення волі, чоловіка звільнено з випробуванням з встановленням іспитового строку.