Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Українські військові ефективно відбивають напади окупантів, росіяни втрачають ініціативу

Триває 16-й день російського вторгнення в Україну, окупанти ведуть терористичну війну, а ЗСУ ефективно захищають українські позиції.

Як повідомляє міністр оборони Олексій Резніков, ситуація на фронті є і буде непростою. 

"Наші воїни здійснюють активну оборону і проводять успішні контратаки на усіх напрямках. Відео втечі російських танкових підрозділів під Броварами закарбується у всьому світі як реальний стан «другої армії» планети. Колись славетна Таманська дивізія, створена свого часу у Харкові, схоже, під Харковом свій «славетний» шлях і закінчить. Як і Кантемирівська", - йдеться у повідомленні.

На Чернігівщині наші захисники і захисниці суттєво посилилися трофейною російською бронетехнікою, а Повітряні Сили продовжують нищити літаки противника.

Отримавши відсіч на полі бою, ворог посилює терористичні напади, вбиває мирних мешканців. Систематичні удари по Харкову, атака з неба на Дніпро, Луцьк, Івано-Франківськ та інші міста тому докази. По всім військовим злочинцям буде проведена відповідна робота, жоден не сховається.

Дуже складною є ситуація у Маріуполі. Ворог тримає місто у заручних, влаштувавши справжній акт геноциду. 

Наразі забезпечити гуманітарні коридори вкрай складно – росіяни бомбардують місто навіть під час офіційних перемовин. У них немає ні гідності, ні честі, ні милосердя.

На тимчасово зайнятих територіях півдня України ворог намагається розгорнути поліцейську інфраструктуру. Але в міністерстві впевнені, що її швидко доведеться згортати.

Олексій Резніков також зазначив, що військовим частинам перераховано 12,5 млрд гривень на виплату додаткової винагороди на час дії воєнного стану усім категоріям військовослужбовців.

Це перший транш за лютий – початок березня. Після систематизації бойових наказів підуть інші транші. 

Грошове забезпечення учасників бойових дій складатиме 100 тис. грн. на місяць, не рахуючи премій за знищену техніку тощо. Ми робимо виплати на випередження, бо хочемо, щоб військові почувалися захищеними. 

Читати також

20.05.2022 На Чернігівщині починають відновлювати критичну інфраструктуру - голова ОВА

- Завершилися всі процедури перерахування коштів, затвердження кошторисів у міністерстві і на цьому тижні, сподіваюся навіть сьогодні, обласна адміністрація спільно з балансоутримувачами, підрядниками розпочинає відновлення об'єктів критичної інфраструктури: електромережі, водоканал, лікарні і дитячі садочки. Без цих об'єктів дуже важко жити в місті Чернігів. Друга черга - житловий фонд. Ми до неї дійдемо, але після критичної інфраструктури, - зазначив він. За його словами, вже на сьогодні 150 млн виділено і знаходяться на казначейських рахунках області. З них частина перерахована УКБ і сьогодні розпочнуться роботи.