Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Уламок ракети пробив череп: у Львові медики лікують 12-річного хлопчика з Харківщини

У лікарні святого Миколая у Львові лікують 12-річного хлопчика з Харківщини, якого ледь живого витягнули з-під завалів батько та рятувальники. 

Про це повдіомляє Перше медичне об'єднання Львова.

Російська ракета прилетіла у дитячу кімнату, коли 12-річний Стас спав у ліжку. Уламок влучив у голову хлопчика. 

Це сталосся у червні в Грушувасі. Вночі росіяни відкрили вогонь по мирному населенню. Одна з ракет поцілила в житловий будинок.

Хлопчик дістав важку черепно-мозкову травму із дефектом лобної кістки довжиною 8 см. Такий діагноз дитині поставили в лікарні Харкова.

Йому термінового оперували головний мозок. Далі - реанімація. Тиждень хлопчик перебував у комі. Коли прийшов до тями, стало зрозуміло - дитина не може ходити та не впізнає рідних. 

У липні Стаса доправили у лікарню Святого Миколая у Львові. Команда спеціалістів відділення нейрохірургії стабілізували його стан. Попереду - складна операція на черепі: отвір у ньому потрібно закрити пластиною, яку виготовили у межах програми GLOBAL SURGICAL AND MEDICAL SUPPORT GROUP, що підтримує Центр нейрохірургії дитячої лікарні.

- Пластина повторює кісткові структури черепа, захищає мозок від ушкоджень та естетично виглядає, - пишуть медики. 

Стасу зняли останні шви. Завдяки клопіткій роботі фахівців з реабілітації, дитина знову вчиться ходити. Поступово до нього починає повертатися пам’ять. Вже зовсім скоро Стас відновить навчання у школі.
 

Читати також