Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

В Україні бустерну дозу COVID-вакцини дозволили всім українцям

В Україні дозволили бустерну дозу вакцини проти COVID-19 для всіх охочих віком від 18 років через 6 місяців після завершення повного курсу вакцинації. Про це повідомляє МОЗ. 

Для бустерної дози перевагу надаватимуть м-РНК-вакцинам – Moderna або Comirnaty від Pfizer. Тим, хто щепився вакциною CoronaVac від Sinovac Biotech, рекомендовано вводити бустерну дозу вакциною Pfizer.

За відсутності мРНК-вакцин бустерну дозу можна зробити іншим препаратом згідно з дозволеними в Україні схемами.

Після введення бустерної дози можна буде отримати новий COVID-сертифікат, який діятиме 270 діб з дати її введення. Згенерувати його можна буде в «Дії» орієнтовно наприкінці січня 2022 року. До того часу можна користуватися своїм попереднім сертифікатом.

Отримати бустерну дозу можна у будь-якому пункті чи центрі вакцинації від COVID-19. Перелік та контакти на vaccination.covid19.gov.ua/list або за телефоном 0 800 60 20 19

Читати також

09.08.2022 Українські військові ліквідували найкращого російського вертолітника

- Тіло найкращого вертолітника вкс рф полковника Клещенка в уламках Ка-52, - йдеться у повідомленні. Як зазначається на сайті міністерства оборони рф, Клещенко був заступником начальника 344-го центру бойового застосування та перенавчання льотного складу армійської авіації Росії. Також ліквідований російський полковник очолював парад вертольотів над Червоною площею 9 травня минулого року, про що свідчать відповідні публікації в російських пропагандистських ЗМІ.