Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

В Україні дозволили бустерну дозу вакцини медикам та працівникам інтернатів

В Україні запроваджують ревакцинацію проти COVID-19 для медиків та працівників інтернатів. Вони зможуть отримати її щонайменше через шість місяців з дати отримання другої дози. Про це інформує МОЗ

Отримати ревакцинальну дозу медики та співробітники будинків інтернатного типу можуть через 6 місяців після другого щеплення від COVID-19. Для ревакцинальної дози використовуватимуть лише м-РНК-вакцини – Moderna або Comirnaty/Pfizer, незалежно від того, якою вакциною щеплена людина.

Генерація COVID-сертифіката після отримання ревакцинальної дози буде доступна найближчим часом.  

Отримання додаткової дози для людей, в яких через важкі супутні хвороби міг не сформуватися належний імунний захист, залишається без змін. Вони можуть зробити третє щеплення через 28 днів після основного курсу щеплень без продовження терміну дії сертифіката. 

Як зазначається, вказане рішення є актуальним, враховуючи тимчасові рекомендації ВООЗ від 10 серпня 2021 року. У них йдеться про те, що через брак вакцин у світі, ревакцинальну дозу слід застосовувати тільки для вразливих категорій населення або за появи даних про те, що з плином часу двох доз вакцини недостатньо для належного захисту.

Нагадаємо, на Рівнещнині почали вакцинацію бустерною дозою про COVID-9. 

 

Читати також