Рівне Медіа
Словацького 4-6, 320 Рiвненська область, Рiвне
+380988858579 rivne.media@gmail.com

Від 90 до 200 гривень за місяць: працівники міського суду Рівного отримали мізерну зарплату

На сторінці Рівненського міського суду опублікували інформацію про заробітну плату працівників за березень. За місяць працівники апарату міського суду отримали в сумі від 90 гривень до 200 гривень - залежно від посади.

Ситуацію із зарплатами журналістам Рівне Медіа прокоментувала прессекретарка Рівненського міського суду Вікторія Якимова.

"Так, це чиста правда. Причиною таких місячних виплат є недофінансування суду. Але варто зауважити, що це стосується лише апаратних працівників, а не суддів", - зазначила працівниця прес-служби.

Ситуація із браком коштів спіткала не один суд Рівненської області. Зокрема, раніше ми писали про фінансовий колапс Дубровицького районного суду та Сарненського районного суду.

Читати також

09.12.2021 Місто частково компенсуватиме вартість навчання дітей у приватних дитсадках у Рівному

Програма також передбачає реалізацію проєктів Шкільного громадського бюджету. Сьогодні під час пленарного засідання депутати Рівненської міської ради підтримали зміни та доповнення до Програми розвитку освіти в громаді. Це означає, що батьках, діти яких відвідують приватні навчальні заклади, частково компенсуватимуть вартість послуг. Програма також передбачає реалізацію проєктів Шкільного громадського бюджету. За словами начальника управління освіти Богдана Туровича, також важливими доповненнями є виплати премій учням, які отримали 200 балів за результатами ЗНО, а також отримали "золоті" чи "срібні" медалі за результатами навчання, а також вчителям, які їх готували.