Рівне Медіа
Словацького 4-6, 320 Рiвненська область, Рiвне
+380988858579 rivne.media@gmail.com

Відомо, як покарали водія, який трактором наїхав на 4-річного хлопчика на Рівненщині

Цієї весни в урочищі «Закорабелля», що поблизу села Зносичі Сарненського району, сталась прикра подія. Там 23-річний місцевий мешканець під час сільськогосподарських робіт наїхав трактором на 4-річного хлопчика. Відомо, що дитина впала з цього транспортного засобу.

26-річний батько хлопчика був поруч та одразу ж викликав «швидку».

Чоловік із дитиною на руках, а також місцева фельдшерка пересіли у службове авто поліцейських та поїхали назустріч «швидкій», яка їхала із райцентру. Із Сарненської ЦМЛ його доставили до реанімаційного відділення Рівненської обласної дитячої лікарні.

Внаслідок наїзду трактора дитина отримала тяжкі травми, зокрема, переломи ребер, забої легень та ін.

Обвинувачений вину в інкримінованому йому діянні визнав повністю та щиро розкаявся, дав повні та детальні пояснення про обставини вчинення кримінального правопорушення. Пояснив, що вчинив кримінальне правопорушення внаслідок неуважності.

Суд призначив чоловікові покарання у виді позбавлення волі на 4 роки без позбавлення права керування транспортними засобами.

Відповідно до ст. 75 КК України звільнити від відбування призначеного покарання з випробуванням з іспитовим строком на 1 рік.

 

Читати також