Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

"Він повертається і вивалює своє причандалля": на Рівненщині чоловік переслідував школярку

Фото з відкритих джерел, ілюстративне.

Учора ввечері після 21-ї години в місті Здолбунів школярку переслідував невідомий чоловік у чорному. Він вийшов за неї із маршрутки "Рівне-Здолбунів" і попрямував у тому ж напрямку. Про це повідомила мати дівчинки. 

Коли ж дівчинка відчула неладне і вирішила його пропустити вперед. Та як тільки невідомий опинився перед нею - обернувся і показав їх свої геніталії. 

"Каже Маруся: «Я швидше і він прискорюється, я сповільнюю ходу він теж. Я його пропустила, а він повертається і вивалює своє причандалля». Дитина встигла розвернутися і втекти до магазину", - пише мати.

За словами жінки, нині її донька у шоковому стані і нічого розповідати не хоче. До поліції жінка не зверталась. 

Читати також

29.05.2022 Рівняни здобули медалі на Кубку світу з параканое серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату

Рівняни здобули медалі на Кубку світу з параканое серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату. Про це повідомили в ОДА. Змагання проходили з 26 травня по 28 травня в м. Познань у Польщі. Заслужені майстри спорту Наталія Лагутенко та Микола Синюк брали участь у змаганнях в складі збірної України. Так, Микола Синюк у фіналі на дистанції 200 метрів у класі KL2 посів І місце. Наталія Лагутенко виборола срібну нагороду на дистанції 200 метрів у класі VL3 та третє місце на дистанції 200 метрів у класі KL2. Тренер спортсменів - Леонід Камлочук.