![](https://rivne.media/media/img/650/2024/04/2024042614198220.png)
На Рівненщині та Волині цьогоріч лісівники планують створити 100 га високопродуктивних лісонасіннєвих плантацій.
Наразі у теплицях філій Поліського лісового офісу ДП "Ліси України" підростають клони, які восени планують висадити на підготовлених у лісі ділянках.
Таким чином замінити на нові діючі ділянки - місця збору насіння.
«Ми постійно стежимо, щоб було достатньо вологи. У наших теплицях облаштований зрошувальний полив - в середньому раз на тиждень є потреба його вмикати. Або ж поливаємо за потреби. Поки особливого догляду клони не потребують. Орієнтовно через місяць побачимо, як розвиватиметься брунька. Вона має дати приріст, що означатиме - клон прижився», - розповідає начальник лісорозсадника філії «Ківерцівське лісове господарство» Ольга Доля.
![](/media/img/650/2024/04/202404269488.png)
![](/media/img/650/2024/04/202404263072.png)