Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Війна в Україні може тривати роками - генсек НАТО

Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг заявив, що Альянс продовжить підтримувати Україну у війні проти росії, яка "може затягнутися на місяці та роки". 

Як пише "Європейська правда", таку заяву він проголосив під час молодіжного саміту у Брюсселі. 

"Ми продовжуватимемо чинити максимальний тиск на президента Путіна - шляхом введення санкцій, надання економічної, а також військової підтримки Україні, щоб він припинив війну. Але ми повинні бути готові до довгострокової перспективи", — заявив Столтенберг.

Він також додав, що "в Україні дуже непередбачувана і нестабільна ситуація. Існує ймовірність, що ця війна затягнеться і триватиме місяцями і роками".  

Також Столтенберг заявив, що союзники по НАТО готуються допомогти Києву перейти від "старого радянського обладнання до більш сучасного стандартного озброєння та систем", але додав, що це "вимагатиме додаткової підготовки". 

Читати також

28.05.2022 Є загроза ударів із території Білорусі - Генштаб про ситуацію на Волинському напрямку

На Волинському та Поліському напрямках визначені підрозділи збройних сил республіки білорусь продовжують виконувати завдання з посилення охорони білорусько-українського кордону. Про це йдеться у зведенні Генерального штабу Збройних сил України 28 травня. Зазначене угруповання посилено маневровими групами радіоелектронної боротьби, що діють вздовж державного кордону України. Продовжується підготовка офіцерів запасу для потреб комплектування підрозділів військово-повітряних сил та військ протиповітряної оборони у навчальних закладах республіки білорусь. В район населеного пункту Лунінець Брестської області переміщено дивізіон ОТРК “Іскандер-М”. Зберігається загроза завдання ударів по об’єктах інфраструктури та підрозділах Сил оборони з території республіки білорусь.