Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

"Включити васю" та зламати руку: які лайфхаки використовують окупанти, щоб втекти із війни

СБУ оприлюднила список нових лайфхаків, які використовують окупанти заради втечі додому. 

Про це повідомляє прес-служба СБУ. 

Серед них:

  •  «включить васю»
  •  зламати руку, зіскочивши п’яним з танку
  •  самостріл на марші.

- Останнім часом перехоплення СБУ свідчать, що окупанти деморалізовані та вважають війну в Україні справжнім пеклом. У частини з них переважають думки, як втекти додому. І вони, не приховуючи, обговорюють це з родичами - йдеться у повідомленні. 

Так, мати ділиться з сином «афганським» дідовим рецептом, як симулювати психічний розлад: «Іди в медпункт, кажи, що мене сильно болить голова, тисне там на вуха, мені здається, що зі мною хтось розмовляє, я вночі прокидаюсь, і... натягувати каску на очі, зрозумів?.. Дайте мені якусь річ. таблетку, мені погано, у мене сильно болить голова, коротше, щоб ти, типу, включав васю».

А ось іншому «герою» друг запропонував безболісно зламати руку: «Напийся і з танка пізд*нись. Головне, щоб шию не зламав. Прямо руками вперед... Стрибай, як щучкою у воду. Головне - обидві не зламай…».

Та найбільш «винахідливими» виявилися контрактники елітної «краснознаменной» 39 окремої мотострілкової бригади. Вони просто на марші прострілювали один одному м’які частини тіла, щоб не було наслідків для здоров’я.

До слова, це не допомогло їм повернутися додому. Їх підлікували і знову відправили у підрозділ. Натомість їхньому командиру довелося перед командуванням пояснювати такі «доблесні» і прицільні поранення своїх підлеглих.

Читати також