Рівне Медіа
Словацького 4-6, 320 Рiвненська область, Рiвне
+380988858579 rivne.media@gmail.com

"Вовина тисяча": мережа вибухнула мемами у відповідь на ініціативу Зеленського

Ілюстративне фото

Учора, 15 листопада, Президент України Володимир Зеленський публічно пообіцяв виплатити по 1000 гривень українцям, які дві вакциновані від коронавірусу.

Зокрема, кошти можна буде отримати через додаток "Дія" та витратити на абонемент до спортзалу, квитки до кінотеатру, театру, музею, концертного залу або придбати квитки для подорожей всередині країни.

У мережі цю ініціативу підняли на глум та створили масу мемів про "вовину тисячу".

За джерелами УНН.

Ми писали раніше: Українці, щеплені двома дозами, зможуть отримати 1000 гривень - Зеленський

Читати також

05.12.2021 В Україні оновили карантинні обмеження у школах: що змінилось

В Україні з 6 грудня посилюють карантинні обмеження для невакцинованих у "жовтих" зона. Також зміни торкнуться і навчальних закладів. Про це повідомили у МОЗ. Зокрема дозвляється працювати тим педагогам, які отримали принаймні одне щеплення проти COVID-19. Оскільки освітяни підлягають обов’язковим щеплення проти COVID-19, то щоб заклад працював потрібно 100% вакцинованих принаймні однією дозою співробітників. Без щеплення можуть працювати ті співробітники, які мають протипоказання до вакцинації, що підтверджено медичним висновком. Крім того вони не підгяають відстороненню від роботи. У "червоній" зоні дозволяється працювати тим освітянам, які пройшли повний курс вакцинації проти проти COVID-19. Якщо працівник отримав одну дозу вакцини, то не може бути відстороненим від роботи, але це також і не дозволяє йому проводити навчання в очному форматі. Працівники, які мають протипоказання до вакцинації, не підлягають відстороненню. - Таким чином, заклади освіти, які перебувають у регіоні із червоним рівнем епіднебезпеки можуть працювати лише у випадку 100% вакцинації всіх співробітників двома дозами. У випадку, якщо співробітник має лише одну дозу, то відстороненню від роботи він не підлягає. Допоки всі співробітники не пройдуть повністю курс щеплення, заклад освіти не може працювати в очному форматі, - наголосили в МОЗ.