Рівне Медіа

Як розбагатіти: прості поради

Збагачувати себе, а не інших, не терпіти роботу, яка не подобається, та працювати над власною мрією – 7 мільйонерів розказали як досягли багатства. Поради успішних підприємців опублікував 24tv.ua.

Генрі Форд американський винахідник, власник заводів з виробництва автомобілів радить не економити, а вкладати гроші у свій розвиток. Секрет успіху в умінні розуміти інших людей так само добре, як і себе. Потрібно навчитися дивитися на кожну справу своїми і чужими очима. Різні точки зору подарують одну правильну.

Уоррен Баффетт, американський інвестор, один із найбагатших людей у світі, вважає, що секрет успіху в ощадливості і терпінні. Мільйонер радить купувати тільки те, чим би ви із задоволенням володіли, якщо ринок закриється на десять років. Постійно відкладати пошуки хорошої роботи і просиджувати на тій, що гнітить, – це як відкладати секс до пенсії. І якщо у вас є можливість вибору, набагато важливіше сказати “ні”, ніж “так”.

Роберт Кіосакі, американський бізнесмен і письменник, працював торговим агентом, потім заснував міжнародну освітню компанію Rich Dad`s Organization. Вартість його активів оцінюють у $80 млн.

Він говорить, що перш за все необхідно дивитися на цінність, а не на ціну. Якщо не можете побачити себе багатим, то ніколи не зможете ним стати. А слово “неможливо” блокує потенціал, в той час як питання “Як мені це зробити?” змушує мозок працювати на повну силу.

Бодо Шефер, фінансовий консультант, письменник. Він одним з кращих практиків в області тайм-менеджменту та управління фінансами. У 30 років заробив перший мільйон і міг жити на відсотки від накопичених коштів.

Шефер вважає, що багатство приносять не ті гроші, які заробляєте, а ті, які зберігаєте. Є два способи стати щасливим: обмежити свої потреби, збільшити свої можливості. Мудра людина робить і те й інше. Чим більше тренуєтеся, тим більше щастить.

Американський мільярдер Марк Кьюбан радить економити гроші на персональних витратах. Стати розумним покупцем – це перший крок до того, щоб бути багатим. Чим більше думаєте про гроші, тим складніше зосередитися на цілях. Головне – це готовність працювати краще і вчитися більше, ніж інші.

Голова однієї з найвідоміших кавових мереж в світі Starbucks Говард Шульц стверджує, що мріючи про щось мале, ніколи не досягнете успіху у великому. Невдача цілком може наздогнати вас зненацька, але удача приходить лише до тих, хто її планує.

Читати також