Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Юна мешканка Рівненщини тримала Гран-прі міжнародного пісенного конкурсу

http://03656.com.ua

Школярка з Дубенщини підкорила сцену Української естафети творчості. Про це повідомляє інформаційний портал м. Дубно.

Анна Декер – це талановита дівчинка, що проживає на Дубенщині і радує всіх своїм чарівним вокалом. Саме тому школярка стала героїнею рубрики Інформаційного порталу м. Дубно «Обдаровані діти – майбутнє Дубенщини» та в інтерв’ю детального розповіла про себе, музику та плани на майбутнє.

Чергове досягнення дівчинка здобула в перший день зими – 1 грудня Анна стала учасницею 13-го Міжнародного конкурсу-фестивалю «Українська естафета творчості», який проходив у Львові в Міському Палаці культури ім. Г. Хоткевича. В цьому конкурсі брали участь діти та молоді люди віком від 5 до 25 років. Фестиваль різножанровий, тож на ньому конкурсанти демонстрували не лише музичне, а й декоративно-прикладне, образотворче мистецтво, народну, бальну, класичну та ін. хореографію, театральні, циркові та інструментальні жанри та навіть модельні агентства представляли свою творчість. Організатори конкурсу – Міжнародна корпорація «Зоряні мости», і відбувся він за підтримки Міністерства культури України та Національної спілки композиторів України.

За результатами конкурсу-фестивалю Анна Декер здобула перше в своєму житті Гран-прі за виконання складної та зовсім недитячої композиції Ірини Лончиної «Мати-емігрантка». За перемогу школярка отримала грамоту, медаль Гран-прі та Сертифікат на 50 євро для відпочинку в дитячому творчому таборі в Болгарії. Хоча дівчинка й хвилювалася, участю в конкурсі залишилася задоволеною та на своїй сторінці в Instagram біля посту про поїздку в Львів написала: «Поверніть час назад».

Як завжди, підтримати Анну їздила її бабуся, сестра та вчителька вокалу Оксана Чуй, яка розповіла про конкуренцію на фестивалі:

«Якщо Анна взяла Гран-прі, враховуючи те, що серед учасників вокальної групи були і студенти місцевого коледжу культури – то, звичайно, конкурсанти були достойні. Була старша вікова категорія і діти були добре підготовлені. Якщо вони навчаються професійно, а моїй учениці лише 10 років – то, я думаю, журі достойно оцінило її виступ».

Також Оксана Чуй зазначила, що конкретних планів на участь у ще якомусь конкурсі Анна не має, проте вони постійно відстежують в Інтернеті вокальні проекти і, якщо буде така можливість, дівчинка обов’язково братиме в них участь.

Фото Євгенії Декер

Читати також