Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

З понеділка відкриють десять дитсадків Рівного

З наступного тижня відкриються десять дитсадків Рівного. Йдеться про навчальні заклади № 2, 39, 17, 45, 37, 56,51, 52, 32, Квасилівський ЗДО. 

Про це повідомляє міський голова Рівного Олександр Третяк. 

Це будуть 53 групи, які зможуть прийняти до 800 дітей. 

Садочки працюватимуть в обмеженому режимі - з 8.00 до 15.00 з обідом, але без сну. Такий графік обрали, зважаючи на досвід інших міст, які дозволили роботу дошкільних навчальних закладів. 

У групи набиратимуть не більше 15 діток. З ними працюватимуть не лише їхні вихователі та помічники, а й додаткові працівники з тих груп та садочків, які поки не відкрились. Також з усіма працівниками проведуть інструктажі та навчання з питань цивільного захисту, пожежної безпеки та дій у надзвичайних ситуаціях.

Першочергово до дитячих чергових садочків беремо дітей, двоє батьків яких (або одинокі мама чи тато) працюють в критичній інфраструктурі: ЗСУ, правоохоронні органи, ДСНС України, цивільний захист, охорона здоров’я, хімічна промисловість, транспорт, електроенергетика, інформаційний сектор, телекомунікації, фінансовий сектор (за умови надання довідок з місця роботи).

Окрім того сьогодні під час засідання ТЕБ та НС рекомендували приватним дитячим садкам відновити освітній процес за умови дотримання усіх вимог. 

Читати також